Звідки взявся коронавірус: у США дізналися про нульового пацієнта з Китаю

У США заявили, що перша у світі людина, яка заразилася коронавірусом, працювала нібито не на ринку морепродуктів, а в лабораторії Інституту вірусології в китайському місті Ухань, де і почалася пандемія.

На такій версії наполягли в матеріалі Fox News, пославшись на “численні джерела, які знайомі з деталями ранніх дій уряду Китаю і бачили відповідні документи”.

Американський телеканал розкрив теорію походження вірусу, згідно з якою спочатку SARS-CoV-2 передався від кажана працівнику лабораторії, що пізніше поширив інфекцію серед населення міста.

Як зазначають джерела, коронавірус нібито був створений у лабораторії не як біологічна зброя, а задля демонстрації видатних результатів у дослідженнях вірусів китайськими вченими.

У США також продовжили наполягати, що Китай здійснив “найдорожчу операцію із приховання доказів в історії”. Так, вони вказують на те, що на ринку морепродуктів в Ухані нібито не продавалися кажани – й інформація про ринок як осередок розповсюдження епідемії нібито мала відвести підозру від лабораторії.

Однак офіційний представник МЗС КНР Чжао Ліцзянь спростував версію США і зазначив, що немає ніяких доказів того, що коронавірус нового типу був створений в лабораторії.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.