Зґвалтування у Кагарлику: адвокат потерпілої розповів нові деталі справи

Адвокат 25-річної потерпілої в справі про зґвалтування поліцейськими в Кагарлику Євген Мельниченко заявив, що підозрювані залякували дівчину, сподіваючись, що вона не поскаржиться правоохоронцям.

Як він розповів ТСН.ua, поліцейські нібито навіть погрожували її вбити.

“Вони її залякали. Сказали, що вб’ють, якщо вона кудись піде”, – сказав адвокат та додав, що сама потерпіла нині перебуває в шоковому стані та боїться, що їй можуть помститися.

“Вона наразі в шоковому й наляканому стані, ми вирішуємо питання про психологів. Є страх, що можуть помститися, але потерпіла більше переживає за свою дитину. У неї дитина на першому місці”, – сказав Мельниченко.

Також він повідомив, що в журналі відвідування міського відділку поліції відсутня інформація про тих, хто приходив у день скоєння злочину. За його словами, чергові не записали нібито в журналі людей, які були зафіксовані на камерах спостереження.

“Я у Кагарлицькому відділенні поліції перевіряв журнал тих, хто заходить. І бачу, що там відсутні записи. Того дня, окрім двох поліцейських (яких підозрюють у зґвалтуванні. – Ред.), у відділенні були чергові, які не записали в журнал особу, яка заходила, і це видно на камерах”, – повідомив Мельниченко, зазначивши, що чергові могли й не чути, що відбувається, оскільки чергова частина відділена від сходинок до кабінетів відділення трьома дверима.

Як зазначив Мельниченко, у справі призначено низку експертиз, про їхні результати наразі нічого невідомо.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...