“Гвалтували, били і зрізали волосся”: Подружжя тримали у рабстві і знущалися над 18-річною студенткою

Дівчина попросила у перехожих телефон та розповіла рідним, де вона.

У Києві подружжя тримало 18-річну студентку з Запоріжжя у трудовому рабстві. Дівчину ґвалтували та били, щоб вона продавала листівки у переході метро.

Про це повідомляє місцеве видання “Районка”.

Як відомо, родичі заявили про зникнення 18-річної Люби К. ще понад місяць тому.

Як виявилося, ще навесні дівчина на сайті знайомств познайомилась з чоловіком. За словами студентки, він був милий та люб’язний, зізнався у коханні та запрошував до себе.

18-річна дівчина хоч і вагалась, але вирішила, що це її доля. Чоловік жив у Київській області, а під час карантину доїхати туди було важко. Чоловік винайняв таксі до Запоріжжя, а з обласного центру забрав її на власній машині.

Коли вони приїхали в Ірпінь (Київська область) виявилося, що чоловік має дружину.

Олег, так звали хлопця, побив мене забрав документи і телефон, погрожуючи розправою якщо я борсатимуся. Мене закрили у кімнаті, де стояло лише ліжко і відеокамера. Мій знайомий, погрожуючи, зґвалтував мене та змусив підстригтися і пофарбувати волосся, а наступного дня я вже мала працювати у підземному переході, продаючи листівки та інші канцелярські товари, – розповідає Люба.

Дівчина розповідає, що подружжя стежило за нею та забороняло надто довго говорити з покупцями.

Одного разу мені вдалося попросити телефон у перехожої компанії юнаків. Телефон матері та рідного дядька я знала напам’ять, тому швиденько зателефонувала і повідомила де я знаходжуся, – повідомила вона.

Рідні звернулись до поліції і того ж дня дівчину забрали. Злочинців вже заарештували, а постраждала студентка планує свідчити на судових засіданнях.

Правоохоронці зазначають, що розслідування будуть проводити у Києві.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...