Як виростити щедрий урожай на грядці – найкращі варіанти підживлення овочів

Своєчасне і повноцінне підживлення грядок дозволить овочам почати зростання в якісному, насиченому корисними елементами ґрунті. Це вбереже їх від стресу і дасть силу для протистояння захворюванням. Крім того, рослині не доведеться витрачати сили на пошук макро- і мікроелементів. Для підживлення помідорів та інших овочів у відкритому ґрунті городники використовують наступні живильні комплекси.

Варіанти підживлення овочів на городі:

1. Змішати 10 літрів води з 20 краплями йоду, літром сироватки і полити добривом помідори. Розчин не лише сприятиме дозріванню плодів, але й знищить мікроби.

2. 200-літрову бочку на 1/3 заповнити листям кропиви та кульбаби. Додати туди відро гною і залити водою до країв. Накрити бочку плівкою на 10 днів. Зняти з бочки вміст, що сплив на поверхню. Додати в добриво розчин “Гумат + 7” і розбавити настій водою у пропорції 1:10. В середньому, на 1 квадратний метр помідорної грядки піде 3-4 літри добрива. Завдяки цьому засобу томати стають сильними і добре родять.

3. У відро води додати 4 краплі йоду і поливати помідори раз на тиждень, витрачаючи на рослину 2 літри води. Таке добриво допомагає плодам виростати більшими і дозрівати раніше.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...