В ЄС уточнили список країн, для яких відкриють кордони з 1 липня: що чекає українців

Євросоюз уточнив перелік країн, для громадян яких з 1 липня відкриє свої кордони. України в оновленому списку немає, але її також не внесли до “червоного” списку.

Як передає “Апостроф”, про це з посиланням на свої джерела у дипломатичних колах повідомляє Euronews.

Спершу у четвер “зелений” список містив 54 країни, у тому числі Україну. Тепер, за інформацією агентства, їх 15: Чорногорія, Сербія, Грузія, Канада, Алжир, Австралія, Японія, Марокко, Нова Зеландія, Руанда, Південна Корея, Таїланд, Туніс, Уругвай, та – за умови взаємного дозволу – Китай.

До “червоного” списку країн, для громадян яких в’їзд залишиться забороненим, увійшли США, Росія та Бразилія.

Видання не уточнює, яким Єврокомісія рекомендує зробити порядок в’їзду з країн, що не увійшли до жодного зі списків, у тому числі з України. Варто зазначити, що рішення не є зобов’язуючим для країн ЄС, тому не можна виключати наявність винятків для громадян України.

Джерела агентства також ставлять під питання відкриття кордонів з 1 липня, з огляду на те, що остаточних домовленостей не досягли вчасно, і для набрання чинності рішення повинне бути опубліковане.

Нагадаємо,як повідомляв “Апостроф”,Європейська комісія буде рекомендувати державам-членам ЄС почативідкривати свої зовнішні кордони для туристів з 1 липня.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...