Шокуючу правду про коронавірус розкрила вірусолог з Китаю, що втекла в США

Жінка побоюється, що може потрапити в число «зниклих» інформаторів.
Вірусолог з Гонконгу, доктор Лі-Мен Янь, яка втекла у США, в інтерв’ю Fox News розповіла про приховування владою Китаю правди про небезпеку коронавируса.

Жінка побоюється, що може виявитися в числі «зниклих» інформаторів. Янь пояснила, що, на її думку, влада Китаю знали про новий коронавірус задовго до того, як заявили про це. Вона також розповіла, що її керівники, відомі як провідні експерти в цій галузі, ігнорували проведені нею на початку пандемії дослідження, які, на її думку, могли б врятувати життя.

Вірусолог заявила, що один з її друзів, вчений з Центру по контролю і профілактиці захворювань в Китаї, знав про передачу вірусу від людини людині задовго до того, як Китай і ВООЗ визнали, що таке поширення можливо. За словами жінки, вона розповіла про деякі свої відкриття науковому керівнику, проте «він тільки кивнув».

Лікарі та дослідники, які раніше відкрито обговорювали вірус, раптово замовкли, пояснила вона. «Лікарі зловісно сказали:« Ми не можемо говорити про це, але нам потрібно носити маски», – розповіла вона.

Крім того, Університет Гонконгу, в якому працювала вірусолог, прибрав сторінку колишньої співробітниці з сайту. У китайському посольстві стверджують, що «ніколи не чули про цю людину», і відкинули всі оприлюднені нею дані.

Нагадаємо, в травні агентство Associated Press з посиланням на документи міністерства внутрішньої безпеки США повідомило, що Пекін навмисно приховав серйозність пандемії для того, щоб встигнути запастися необхідними медикаментами для лікування хворих. Китай нібито спробував приховати це, заперечуючи наявність експортних обмежень, заплутуючи і затримуючи надання своїх торгових даних.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...