“Полтавського терориста” Скрипника ліквідовано: подробиці спецоперації

Романа Скрипника, який 23 липня під час затримання погрожував підірвати гранату і взяв у заручники поліцейського на Полтавщині, ліквідовано правоохоронцями.

Як повідомив у Facebook заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, 1 серпня близько 02:00 на околиці селища Опішня Зіньківського району під час розшуку Скрипника в один із нежилих будинків зайшов начальник СРПП Зіньківського відділення Гадяцького відділу поліції капітан Гума та виявив злочинця.

“У подальшому Скрипник, погрожуючи гранатою, взяв у заручники поліцейського. Гума мав при собі табельну зброю. З метою затримання зловмисника введено в дію спеціальну поліцейську операцію “Грім”, – написав він.

За словами Геращенка, злочинця було ліквідовано співробітниками поліцейського спецназу КОРД через влучний постріл.

Він додав, що заручник мав три секунди для того, щоб відскочити від місця вибуху гранати. Він залишився живим та неушкодженим.

“У Романа Скрипника була можливість здатись поліції і залишитись живим, хоч і провести багато років за гратами. Але він сам обрав свій шлях”, – наголосив заступник глави МВС.

За даними джерела OBOZREVATEL у правоохоронних органах, у момент ліквідації Скрипник підірвався на власній гранаті.

Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк у Facebook розповів подробиці спецоперації та заявив, що у правоохоронців не було вибору, окрім як застрелити підозрюваного.

Він підтвердив, що капітан поліції виявив підозрюваного в одному з нежитлових будинків. Скрипник, погрожуючи бойовою гранатою, взяв правоохоронця у заручники.

“Скрипнику було запропоновано спокійно здатися. Він би залишився живим, хоч і сів за грати. Але він відмовився і обрав інший шлях. Бойова граната була приведена в дію і в цей момент наш снайпер здійснив влучний постріл. У заручника було всього три секунди до вибуху і наш співробітник встиг ними скористатися. Граната вибухнула, але, дякувати Богу, поліцейський залишився неушкодженим. У співробітників КОРД не було жодних інших варіантів, окрім ліквідації Скрипника. Інакше на місці події загинув би і зловмисник, і співробітник поліції”, – написав Шкіряк.

За словами радника міністра, правоохоронці діяли цілковито правильно і виправдано.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...