Поліція з мигалками “катає” люксові авто через український кордон (відео)

Поліцейські без черги пропускають дорогі автомобілі через українсько-угорський кордон.

На кордоні України з Угорщиною на КПП “Лужанка” твориться справжній колапс. Автомобілі по кілька днів стоять у чергах, але дехто знайшов рішення. В мережі опублікували відео, як патрульна поліція “катає” люксові авто, і їх власників відповідно, повз чергу.

Скандальний ролик з заробітками поліції виклав Михайло Чокнадій в Facebook.

Активіст пише, що поліція проводжає “круті” авто через кордон, а в цей час люди по 2-3 дні стоять в черзі на кордоні, на жахливій спеці і без туалетів.

Цікаво, що на авто поліції київська реєстрація.

“Справедливо, що хтось стоїть у черзі 2-3 дні, у жахливу спеку, без туалетів, з дітьми та літніми людьми, а хтось “крутий” на Ягуарі (не безкоштовно) проїжджає за 10 хв. Зверніть увагу, авто поліції на київській реєстрації!” – обурений Михайло.

Активіст зазначив, що багато з тих, хто стоїть днями в черзі, їдуть в Європу на заробітки, щоб прогодувати свої сім’ї в Україні.

Зараз знаходжуся на КПП «Лужанка» черга з автомобілями в кілька кілометрів, люди чекають в черзі по кілька днів. Поліція яка тут чергє і повинна дивитися за правопорядком займається тим, що супроводжує без черги «круті» автомобілі до КПП. Справедливо, що хтось стоїть у черзі 2-3 дні, у жахливу спеку, без туалетів, з дітьми та літніми людьми, а хтось «крутий» на Ягуарі (не безкоштовно) проїжджає за 10 хв. Зверніть увагу, авто поліції на Київській реєстрації! Ці люди їдуть в Європу, точно не відпочивати. Люди їдуть, щоб заробити якусь копійку, аби мати можливість прогодувати свої сімї. В мене питання до Володимир Зеленський це такий ви обіцяли «кінець епохи бідності»? Це так ви повертаєте заробітчан додому? Мені соромно за свій вибір, мені соромно і сумно за мою принижену країну.

Gepostet von Михайло Чокнадій am Sonntag, 9. August 2020

 

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...