Моторошна авіакатастрофа під Харковом: стало відомо, як вдалося врятуватися єдиному курсанту

В’ячеслава Золочевського, який єдиний вцілів під час авіатрощі в Чугуєві Харківської області, врятував збіг обставин – його прикрили від вогню уламки фюзеляжу. Про це 27 вересня повідомив голова Харківської обласної адміністрації Олексій Кучер після відвідування курсанта у шпиталі, передає Укрінформ.

“Сьогодні, я можу сказати, він додатково повідомив, що вцілів, бо перебував у певній “капсулі” з фюзеляжу, частиною літака прикрило, і тому вогонь не дістав його. Він прийшов до тями і зміг покинути літак, який палав”, – переповідає Кучер слова курсанта.

Окрім цього, хлопця вже допитали слідчі Державного бюро розслідувань. Інформація, яку курсант надав, поки не розголошується.

“Слідчі ДБР вже ставили йому питання, певні обставини він згадує (перед падінням – ред.), вони викладені в протоколі допиту. Пізніше, я думаю, це стане відомо”, – сказав Кучер.

Нагадаємо, військовий літак АН-26 упав біля міста Чугуїв 25 вересня о 20:50. В авіатрощі загинули 26 людей. З них 25 загинули на місці і один – від опіків, несумісних із життям, у лікарні. З 27 офіцерів та курсантів, що були на облавку, вижив лише один.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...