Підвищення тарифів на електроенергію, в Кабміні зробили термінову заяву: “Наступного тижня…”

Українцям доведеться розщедритися.

Кабмін готується підняти тарифи на електроенергію для населення

В уряді мають намір переглянути тарифи для побутових споживачів. Таку заяву під час брифінгу зробив т. в. о. міністра енергетики Юрій Бойко, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Відзначається, що рішення може бути прийнято вже зовсім скоро.

“Думаю, наступного тижня буде вже готове до прийняття рішення”, – зазначили в уряді.

Обіцяють, що тарифи будуть переглянуті з максимально м’яким підходом. Але підвищувати їх мають намір, враховуючи загальноекономічні фактори. Відомо, що будуть переглянуті не тільки тарифи, а й система субсидування. В уряді пояснюють, що підвищення мінімальної зарплати і соціальна допомога допоможуть прийняти зважене рішення щодо тарифів.

Зазначається, що тарифи піднімають, оскільки плата населення практично не покриває собівартість електроенергії. Особливо з урахуванням підвищення тарифів на передачу електроенергії.

Раніше ми писали, що у Верховній Раді поспішають схвалити законопроект, який передбачає введення абонентської плати за вчасно надані комунальні послуги. Кожне підприємство встановлюватиме власну абонентську плату, яка, втім, не зможе перевищувати розмір, встановлений законом.

Нагадаємо, що без зарплат ризикують залишитися мільйони українців, гроші в казні закінчилися: “ситуація не просто погана…”.

 

 

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...