61-річна педагогиня провела 46 днів у реанімації через COVID-19: пережила кому і втратила 30 кг

61-річна педагогиня Ніна Лашина з Вінничини розповіла, як їй вдалося подолати важку форму коронавірусної хвороби (COVID-19), знаходячись 46 днів у реанімації, 23 з яких – без свідомості.

Як пише “33-й Новини”, таких важких пацієнтів в області було лише четверо, двоє уже померли.

За словами жінки, яка хворіє на цукровий діабет, спочатку у неї піднялася температура. Сімейна лікарка підтвердила двосторонню пневмонію і направила на госпіталізацію.

“Піднявся цукор до 31,9 і я впала в кому… 23 дні була непритомна, на цьому світі мене тримали апарати, до яких була підключена. Ніхто не давав ніяких прогнозів. Сини чергували біля лікарні і лише запитували санітарів, які виносили чорні мішки, чи це не Лашина”, – підкреслила вона.

Також сини шукали найдорожчі дифіцитні медикаменти, які хоча і не були протокольними, але ефективними у боротьбі з коронавірусом для деяких пацієнтів.

На 24 день жінка прийшла до тями, але й далі не обходилася без кисню.

“Дякую сусідкам по палаті, які мені допомагали сідати, підводитися на ноги. Ще два тижні лікарі заново запускали роботу моїх нирок та печінки”, – пригадала вона.

Лашина додала, що за 46 днів лікування маска “вросла” їй в обличчя. Змащувала мазями, щоб розм’якла шкіра і вона могла витягнути рештки маски, які врізалися у перенісся.

Спочатку ходити самостійно жінка не могла, за час хвороби втратила 30 кілограмів.

Після матері на COVID-19 перехворіли двоє синів із родинами.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...