У Кабміні пояснили, як уникнути самоізоляції по приїзду з-за кордону

Громадяни України, які повертаються з країн з високою захворюваністю на коронавірус, запросто можуть уникнути самоізоляції – для цього потрібно мати актуальний негативний результат ПЛР-тесту, сказано в постанові Кабінету Міністрів.

Громадянин України, який має негативний результат тесту, який зданий протягом 48 годин до часу прибуття в Україну, може повернутися до країни без необхідності проходити самоізоляцію.

При цьому наголошується, що рішення про встановлення пасажиром додатка “Вдома” для проходження самоізоляції буде прийматися співробітником Держприкордонслужби при перевірці документів.

Згідно з протоколом МОЗ, якщо громадянин України повертається з держави, внесеної до “червоний” перелік по коронавірусу, то повинен самоізолюватися на два тижні (і використовувати мобільний додаток Дій вдома).
Самоізоляції можна уникнути, якщо протягом доби після повернення на батьківщину зробити ПЛР-тест на COVID-19, і він покаже негативний результат.
Зараз в” червоній” зоні знаходяться 78 держав. У тому числі: Росія, Білорусь, Болгарія, Бельгія, Туніс, Норвегія, Вірменія, Об’єднані Арабські Емірати, Канада, Молдова, Франція Іспанія.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...