У Бабкіна діагностували рідкісне і дуже небезпечне захворювання очей: є загроза сліпоти

У співака і музиканта Сергія Бабкіна діагностували рідкісне захворювання очей. Артист повідомив, що зараз він потребує термінової операції.

На сторінці в Instagram Бабкін зізнався, що покидає на час соцмережі через стан здоров’я. Він розповів, що тиждень тому йому поставили страшний діагноз, через який артист може осліпнути.

“Тиждень тому я дізнався, що в мене дуже рідкісне захворювання очей. Це захворювання трапляється раз на мільйон! Лікар сказав так: “Запалення задньої стінки очей, відшарування сітківки, проходження рідини, 70% вашого центрального зору вже немає, ви втрачаєте зір, Сергію. Час йде на дні”, – повідав у фотоблозі артист.

За словами музиканта, необхідного обладнання в Україні немає, і тому він разом із дружиною Сніжаною вирушає до Відня. Співакові потрібно буде зробити складну операцію, яку заплановано на 5 лютого.

“Було знайдено клініку в Австрії, яка погодилася мене прийняти. Зараз ми займаємося організацією поїздки, а це, в карантинний час, капець як складно! Операція запланована на 5 лютого. Тепер залишилося тільки успішно дістатися до Відня і минути десятиденний карантин, оскільки зір не дає мені багато часу”, – заявив співак.

Підтримати Бабкіна в Instagram взялися не тільки шанувальники, а й українські зірки. Так, Дантес, Дорофєєва, Анатоліч та інші прокоментували публікацію і заявили, що готові допомогти артистові.

“Сергійку, рідний! Якщо потрібна допомога, ми завжди готові у всьому допомогти! Сподіваюся, все пройде чудово!”, “Ми з тобою”, “Все буде добре! І буде в тебе нюх як у собаки, і погляд як у орла”, “Сергійку, дорогий наш! Тримайся, будь ласка”, – писали знаменитості в Instagram.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...