У Пенсійному фонді розповіли, якою є середня пенсія в Україні

У Пенсійному фонді розповіли, якою є середня пенсія в Україні

У Пенсійному фонді опублікували інформацію щодо чисельності пенсіонерів та середній розмір пенсії станом на 1 січня 2021 року.


Як йдеться у даних, середня пенсія по Украні становить трохи більше трьох з половиною тисяч гривень: 3507,51 грн.

Також стало відомо, що згідно статистики Пенсійного фонду, в Україні нарахували понад 11 мільйонів пенсіонерів, а саме 11,1 млн.

Депутат Верховної Ради від фракції “Слуга народу” Олександр Качура вважає, що сьогоднішній прожитковий мінімум в Україні не відповідає реальності й обіцяє боротися за його збільшення.
Про це він сказав в ефірі каналу “Україна 24“.

“Я очікую встановлення справедливого прожиткового мінімуму, у нас є домовленість з прем’єр-міністром. Є законопроєкт, який передбачає збільшення прожиткового мінімуму до 40% від середньої зарплати. Якби це було минулого року, це мало бути 5 тис. грн, якщо це буде наступного року, до кінця цього року, це буде близько 5,5 – 6 тис. грн”, – сказав нардеп.

Качура заявив, що для підвищення соцстандартів потрібно боротися з контрабандою, і якщо цього не зроблять чинні керівники Держмитниці та Фіскальної служби, вони сядуть у в’язницю.

“Наступний етап – прирівнювання мінімальної пенсії до прожиткового мінімуму. Це непростий процес. Я згоден, що потрібно боротися з контрабандою, гроші є, транзитна держава – все живе, “скрутки”, обнал кешу. У тіні десь 5-7 млрд доларів. Якщо керівники митниці і податкової служби цього не зупинять, вони будуть першими, хто сяде, у мене таке враження”, – сказав Качура.

Депутат пообіцяв боротися за збільшення прожиткового мінімуму.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...