Курс долара зміниться: НБУ показав, скільки заплатимо в лютому

В Україні курс долара 1 лютого розвернеться на 180 градусів і знизиться на 6 копійок до 28,13 грн/$.

Про це йдеться в довідкових даних Національного банку. Варто відзначити, що населення за вказаним курсом купувати валюту не зможе. Це орієнтовна вартість, яку регулятор порахував виходять з аналізу всіх укладених угод.

Найбільше на курс долара впливають переговори з МВФ, у Нацбанку розраховують, що чинну програму вдасться переглянути. Такі новини впливають на настрої учасників валютного ринку, розповідає керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин.

“При підході курсу до позначки 28,3 гривень за долар посилиться продажа валюти, в тому числі з боку Сіті Банку, який зазвичай представляє інтереси іноземців. Разом з тим, і вниз курс не йтиме активно”, – пояснює Шевчишин.

Як повідомляв OBOZREVATEL, заступниця голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що запуск “друкарського верстата” є для НБУ “червоною лінією”, яку він не збирається перетинати.

Україні знадобляться приблизно три-чотири роки для того, щоб відновити економічну ситуацію, яка була до коронавірусу. Водночас 2021 року більшість рейтингових агентств і міжнародних організацій очікує поліпшення ситуації.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...