Кабмін хоче роздати заробітчанам по 150 тисяч: хто отримає

Держава може виплатити по 150 тис. грн трудовим мігрантам, які повернуться в Україну. Законодавчу ініціативу підтримали на засіданні уряду і пропонують висунути на розгляд Верховної Ради.

Про це йдеться в публікації OBOZREVATEL. Як стверджують в уряді, якщо їх законопроєкт схвалить парламент, трудові мігранти зможуть отримати до 150 тис. грн грантової підтримки на свій бізнес.

Скористатися цим зможуть не всі. Одне з ключових умов отримання коштів – людина повинна інвестувати в бізнес і свої гроші, при чому не менше ніж отримає від держави. Крім того, учасник програми повинен мати не менше 1 року роботи за кордоном і більше 10 років трудового стажу. Розраховувати на допомогу зможуть люди, які пропрацювали в Україні і до того ж офіційно працювали за кордоном, адже потрібно надати підтверджуючі документи.

На здійснення програми виділять всього 108 млн грн, це означає що допомогу отримають не більше 720 громадян. Всі бізнес-проєкти пройдуть спеціальний відбір, але як їх будуть оцінювати – невідомо.

В уряді впевнені, що така підтримка стане додатковим стимулом для людей залишатися в Україні, відкривати власний бізнес, інвестувати кошти в свою справу і створювати робочі місця. “Звичайному громадянину буде складно отримати ці гроші. Особливості проходження конкурсу, підготовки документів не настільки прозорі, що кожна людина може це зробити. Тому давайте будемо відверті. Ця програма перетвориться на підтримку конкретно взятих бізнесменів, які і так себе непогано почувають”, – заявив член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...