Ткаченко пояснив, чому Кіркоров досі “народний артист України”

У Філіпа Кіркорова можна забрати звання народного артиста України. Але лише теоретично.

Про це сказав Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко у свіжому інтерв’ю BBC News Україна.

Але на сьогоднішній день російський співак, який підтримує загарбницьку політику Володимира Путіна, володіє почесним званням, що надається президентом України. Чому у Кіркорова досі є державна нагорода України?

“Це звання надавалося колись, напевно, за його заслуги, коли він Ані Лорак возив на Євробачення. І тут ми ступаємо на тонкий лід, тому що народних артистів у нас чимало. Я так думаю, що і Лорак – якась заслужена артистка. Я перепрошую, що таке скажу, але я різниці між Кіркоровим і Лорак не бачу. Тому в даному випадку складно пояснити, чому у когось забирати, а у когось – ні”, – підкреслив Ткаченко.

На зауваження журналіста Святослава Хоменка, що варто б було забрати звання народного артиста у всіх, хто, наприклад, відзначився заявами проти України, міністр лише тяжко зітхнув.

“Ми все-таки живемо в демократичному суспільстві. Безпрецедентне до цього моменту рішення щодо санкцій проти каналів і рішення, яким ми збираємося наздоганяти тих, хто комусь не подобається, – це зовсім різні речі”, – пояснив Ткаченко.

 

 

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...