Новий предмет у школах про фінансову грамотність

Нещодавно МОН України затвердило новий навчальний план для учнів 5-9 класів, до якого включено новий предмет «Підприємництво і фінансова грамотність». Таку інформацію опубліковано в коментарі Міністерства освіти і науки щодо положень нової Типової освітньої програми для 5-9 класів. Зокрема, у затвердженій освітній програмі передбачена можливість впровадження в освітній процес галузевих та міжгалузевих інтегрованих курсів, зокрема: «Робототехніка», «STEM», «Інтегрований мовно-літературний курс (українська мова, українська та зарубіжні літератури)», «Історія: Україна і світ» тощо.

Як зазначив міністр освіти Сергій Шкарлет, нова типова освітня програма для базової школи побудована на компетентнісному підході та містить реформаторські засади. «До ключових компетентностей належить, зокрема, підприємливість і фінансова грамотність, що передбачають ініціативність, спроможність використовувати можливості та реалізовувати ідеї, створювати цінності для інших у будь-якій сфері життєдіяльності. У дітей необхідно розвивати здатність до активної участі в житті суспільства, керування власним життям і кар’єрою, вміння розв’язувати проблеми», — повідомив очільник Міносвіти.

Окрім того, Сергій Шкарлет акцентував, що необхідно привчати школярів до відповідальності за ухвалені рішення, щоб молодь працювала в команді для планування і реалізації проєктів, які мають культурну, суспільну або фінансову цінність.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...