Накопичувальні аліменти в Україні: ваші діти зможуть купити собі квартиру

Нещодавно ми вже розповідали нашим читачам, що в Україні аліменти cплачують не тільки чоловіки, а й жінки. У Дніпропетровській області мати виплатила майже дві сотні тисяч “проблемних” аліментів.

На цей раз дійшло до крайності, українці вимагають від президента країни скасувати щомісячні виплати “на руки” і узаконити накопичувальні аліменти, щоб дитина, в повнолітньому віці сама змогла розпорядитися грошима.

Про це стало відомо завдяки новому зверненню на офіційному порталі українського президента president.gov.ua у розділі для петицій.

Заголовок петиції, автором якої виступив Олександр Устинов, виглядає так: “Скасувати аліменти в нинішньому вигляді і ввести накопичувальний рахунок в банку на дитину і до 18 років вносити гроші аліментнику”.

“Скасувати аліменти в нинішньому вигляді і ввести накопичувальний рахунок в банку на дитину і до 18 років вносити гроші аліментнику. Так приберемо маніпуляцію і зацікавленість в розлученні з чоловіком з боку жінок, і гроші отримає в 18 років дитина. Вона може витратити на навчання або навіть купити з часом житло собі, тобто на свій розсуд.”, – пише автор петиції Олександр Устинов.
Важливо зазначити, що для офіційного розгляду главою держави петиція повинна зібрати понад 25 тисяч підписів.

Також варто нагадати нашим читачам, що нещодавно в Міністерстві юстиції України відзвітували щодо сум “проблемних” виплат. Також навели приклад, що аліменти платять не тільки чоловіки, а й жінки. У Дніпропетровській області мати-боржник виплатила майже дві сотні гривень.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...