Після масштабної ДТП у Польщі батьки не дочекалися додому доньку: “Знайшли у комі з перебинтованим обличчям”

Після жахливої ДТП у Польщі, в результаті якого загинули 5 українців і понад 40 людей були поранені, у лікарнях досі залишаються 24 громадянина України.

Відомо, що дев’ятеро осіб знаходяться у важкому стані. У списку пасажирів зокрема значилося ім’я Анастасії Кочеткової, однак її рідним не повідомили, що дівчина може перебувати у польській лікарні в комі. Оскільки зв’язку з українкою не було, згодом схожу на неї дівчину впізнали в одній з лікарень Перемишля.

Рідні Анастасії Кочеткової розповіли, що вона їхала з Кракова додому і купувала квиток саме на цей автобус. 5 березня о 23:00 вона сіла в автобус у Кракові. Тоді ж подзвонила мамі і повідомила, що вже в автобусі їде додому. Востаннє заходила у месенджер о 23:16, пише видання “Е”.

У Хмельницький прибути дівчина повинна була о 9 ранку наступного дня. Колишня колега Анастасії Альбіна Гуменюк розповіла, що до неї після обіду зателефонувала стурбована мама і повідомила, що нема зв’язку з донькою. Тоді рідні подивилися маршрут автобуса, який виїхав з Познані, і зрозуміли, що він їхав через Краків і дівчина з великою ймовірністю могла сісти саме в нього.

Згодом у консульстві підтвердили, що Анастасія купила квиток на цей автобус. Рідні зайнялися пошуком Насті і виявилося, що вона знаходиться в комі в одній з лікарень Перемишля.

Консул сказав, що не знає, в якій вона лікарні, тому що евакуювали десятки постраждалих людей і розвозили в різні госпіталі. На той момент ще не було повністю зібраної інформації, хто і в якій лікарні перебуває. Говорив, що під час аварії речі порозкидалися, і не всі пасажири тримали при собі документи… Тому на той момент зрозуміти, хто є хто, було важко… Щоб її впізнати, сказали мамі терміново виїжджати до Польщі. О 11:20 сьогодні мама вже поїхала в Перемишль “, – розповіла Альбіна.

Також Альбіна Гуменюк розповіла, що Анастасію знайшли в реанімації. У дівчини забинтоване обличчя і вона знаходиться у комі. Консул також підтвердив, що з великою ймовірністю це саме вона: “У неї забинтоване обличчя. Вона в реанімації у комі, але жива”.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...