Степанов відреагував на вечірку Тищенка в розпал карантину

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов відреагував на вечірку народного депутата від “Слуги народу” Миколи Тищенка, яку той напередодні влаштував у ресторані на день народження своєї дружини.

На брифінгу 10 квітня Степанов сказав, що всі, незалежно від статусу, повинні дотримуватися карантинних правил, оскільки для коронавірусу не має значення, політик ти чи просто людина.

Він зазначив, що вважає неприпустимим, коли заради святкування дня народження люди нехтують цими правилами. Коли підпільно починають працювати ресторани для того, щоб зробити собі приємно.

“Тим, які це роблять, я хочу нагадати: такими діями ви не просто наражаєте на небезпеку людей, які святкують із вами… Подумайте про те, що люди можуть захворіти й опинитися в реанімації, і це може стати причиною смерті людини. Задумайтеся про це, коли будете планувати таке”, – сказав Степанов.

Нагадаємо, 18 квітня Тищенко влаштував масштабне святкування дня народження дружини. Відомо, що вечірка нібито пройшла в столичному готелі Fairmont. На кадрах нижче видно, що обслуговувальний персонал перебував у масках, проте всі гості були без індивідуальних засобів захисту.

Правоохоронці за повідомленням у соцмережах навідалися на місце бенкету Тищенка в готелі на столичному Подолі. Вони поспілкувалися з керівництвом закладу, оглянули приміщення та провели першочергові слідчі дії. За фактом порушення карантинних вимог зареєстрували кримінальне провадження.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...