Помер зірка “Білого сонця пустелі” Кахі Кавсадзе

Грузинський актор Кахі Кавсадзе, Чорний Абдулла з “Білого сонця пустелі” помер у віці 85 років.

Як повідомляється на сайті грузинського “Першого каналу”, причиною смерті артиста стали ускладнення після перенесеної коронавірусної інфекції.

Раніше Кавсадзе був госпіталізований у важкому стані в Першу університетську клініку Тбілісі з двобічною пневмонією.

Коротко про актора:

Кахі Кавсадзе закінчив акторський факультет Театрального інституту імені Шота Руставелі в 1959 році. Цікаві його театральні ролі: Адам (“Божественна комедія”), Іліко (“Я, бабуся, Іліко та Іларіон”), Симон Чачава (“Кавказьке крейдяне коло”), Лорд Гастінгс (“Річард III”), Кент (“Король Лір”), Распутін (“Квач Квачантірадзе”) та ін.

Кавсадзе дебютував у кіно в 1950-х роках. Він знявся в більш ніж в 70-ти фільмах, створив видатні персонажі в кінофільмах: “Сонце осені” (Самсон), “Мелодії Верійського кварталу” (Іноченцо), “Дерево бажань” (Йорам), “Покаяння” (Михайло Корешелі), “Життя Дон Кіхота і Санчо” (Дон Кіхот).

Був заслуженим артистом Грузії. Він нагороджений низкою премій – лауреат Державної премії імені Шота Руставелі, лауреат Державної премії імені Коте Марджанішвілі. У 2008 році перед Театром ім. Шота Руставелі відкрилася зірка імені Кахі Кавсадзе.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...