Помер актор фільму «Біле сонце пустелі» (фото)

Грузинський актор Кахі Кавсадзе, відомий за ролями у стрічках «Біле сонце пустелі» й «Житіє Дон Кіхота і Санчо», помер 27 квітня 2021 року. Чоловікові було 86 років.

Про це інформує Телеграм-канал Mash.

Життя 86-річного актора Кахі Кавсадзе обірвали наслідки перенесеного ним коронавірусу. Раніше було відомо, що чоловік перехворів недугою, однак дуже важко її переніс й навіть був госпіталізований. Вірус дуже підірвав здоров’я Кавсадзе й спричинив ускладнення, які й відібрали життя у актора.

Що відомо про Кахі Кавсадзе

Кахі Кавсадзе народився в сім’ї музикантів. У 1959 році він закінчив Тбіліський театральний інститут імені Шота Руставелі. Актор знявся більш ніж в 80 фільмах. Однак візитною карткою у кар’єрі Кавсадзе стала роль Абдулли у кінострічці «Біле сонце пустелі». Також грузинський артист знявся в «Мелодіях Верийского кварталу», «Древо бажання» і «Покаяння».

 

За свої досягнення у царині кінематографу, у 2009 році актор отримав Державну премію імені Коте Марджанішвілі, а в 2010 році став лауреатом Державної премії імені Шота Руставелі. У центрі Тбілісі, перед театром імені Шота Руставелі навіть відкрили зірку слави Кахі Кавсадзе.

 

Найвідоміші фільми з участю культового актора Кахі Кавсадзе:
«Біле сонце пустелі»;

«Житіє Дон Кіхота і Санчо»;

«Намисто для моєї коханої»;

«Підкорювачі гір»;

«Королі і капуста»;

«Покаяння».

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...