В СБУ сказали, чому прийшли з обшуками в будинок Кличка (ВІДЕО)

В СБУ сказали, чому прийшли з обшуками в будинок Кличка

Служба безпеки України не проводить обшуків у мера Києва Віталія Кличка. Їх силовики затіяли в квартирі, що розташована двома поверхами нижче в одному будинку з помешканням чиновника.

Про це представники СБУ розповіли в коментарі. Деталі відповідної спецоперації пообіцяли повідомити згодом.

“Співробітники ГУ СБУ в боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, із залученням спецпідрозділу ЦСО “А”, проводять обшуки у межах кримінального провадження щодо фальсифікованих нафтопродуктів”, – зазначили у відомстві.

Там додали, що обшуки відбуваються одразу в декількох локаціях. Зокрема і в будинку, де проживає Віталій Кличко.

“Деталі цієї спецоперації ми повідомимо згодом. Ніякого стосунку до самого пана Кличка обшуки не мають”, – уточнили в СБУ.

Нагадаємо: зранку 18 травня у будинок, де живе мер столиці, прийшли правоохоронці. Його під’їзд заповнили озброєні люди в шоломах. Сам політик у цей момент був на ранковому тренуванні.

“На моє питання, що відбувається, вони відповіли, що прийшли, нібито, в квартиру двома поверхами нижче моєї. Начебто, ця квартира здається, і в них питання до орендарів. Але… Камера, встановлена на моєму поверсі, зафіксувала, що ці люди підіймалися на мій поверх і дзвонили, стукали в двері моєї квартири. Помилка? Я не думаю”, – прокоментував подію Кличко у своєму Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...