19-річний переможець “Голосу країни” Роман Сасанчин одружується

Переможець ювілейного, 10 сезону вокального проєкту “Голос країни”, 19-річний Роман Сасанчин зробив пропозицію руки та серця своїй коханій. Обраницею хлопця стала 23-річна дівчина на ім’я Анна.

Радісною новиною поділилася майбутня наречена зірки на особистій сторінці в Instagram. Анна запостила відео, на якому продемонструвала обручку на безіменному пальці на тлі букета троянд (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

“Це було неінстаграмно. Тому що я вмію зіпсувати сама собі сюрприз. Так!” – прокоментувала вона.

Сасанчин також опублікував це відео на особистій сторінці в Instagram. Крім того, він показав архівні фото зі своєю коханою.

Нагадаємо, що Роман та Іванна познайомилися у 2020 році. Пара зустрілася в компанії спільних друзів і через кілька місяців стала жити разом у квартирі, яку виконавець виграв в шоу “Голос країни”.

Коротко про знаменитість:
Роман Сасанчин – один із наймолодших переможців в історії “Голосу країни”. 2 березня 2015 він став тріумфатором другого сезону талант-шоу “Голос. Діти” в команді Тіни Кароль. 26 квітня 2020 року хлопець став переможцем десятого сезону талант-шоу “Голос країни”, і знову в команді Кароль. Крім бажаного кубка, юнак отримав головний приз вокального шоу – квартиру в Києві.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...