22-річний хлопець випав з вікна військкомату і був побитий: він в реанімації

У Тернополі 22-річний хлопець випав з вікна військкомату і був побитий: він в реанімації

У Тернополі 22-річний Святослав Шмиглік випав з вікна військкомату, розташованого на четвертому поверсі. В результаті хлопець зламав ноги, хребет і ребра. Його життя рятують лікарі.

Про це повідомляє “Сегодня”.

Святослав готувався йти в армію на контрактну службу. Він повинен був служити в артилерійській бригаді.

Напередодні він став батьком. За словами його дівчини Олени Кизими, він побачив новонародженого лише раз, мимохідь. Дівчина приносила дитину у призовний пункт.

За кілька годин до падіння пара розмовляла по телефону. Опівночі Святослав подзвонив знову і сказав, що зламав ногу. Хлопець просив його забрати.

Хлопця з допомогою таксиста вдалося донести до машини, проте виїхати Святослав не встиг. До авто підбігла група військових і почала бити хлопця. Дівчині в обличчя бризнули з газового балончика. Олену з місця інциденту відвіз таксист. Він же викликав Святославу швидку.

Директор Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайковський прокоментував стан пацієнта. У нього черепно-мозкова травма, пошкодження кісток лицьового черепа, забій грудної клітини, переломи компресійні грудного і поперекового відділу хребта, відкритий перелом п’яткової кістки.

Тим часом у військкоматі кажуть, що начальник перебуває у відрядженні, заступник на лікарняному, а прес-офіцер на похоронах.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом перевищення військовими повноважень. Сам Святослав про події тієї ночі не розповів ні ЗМІ, ні своїй дівчині.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...