На Крим обрушилися потужні зливи. Ялту і Керч залило водою: ситуація на півострові

В окупованому Криму вже кілька днів йдуть сильні дощі, в зв’язку з цим на півострові запровадили режим надзвичайної ситуації. У деяких містах ситуація критична, зокрема в Ялті.

Що відбувається в Криму, в матеріалі РБК-Україна.

Ялта
Окуповане місто Ялта сьогодні вночі накрив потужний злива. В результаті затоплено близько 300 будинків, а також ускладнено рух транспорту. “Влада” міста ввели в місті режим НС, а також перекрили проїзд в центр міста.

У Ялті проходить евакуація людей. В районі селища Оползневе на Південнобережному шосе зійшов селевий потік, а в самій Ялті і Алупці підтоплені будинки.

Крім того, через тривалі сильні дощі вийшла з берегів річка Водоспадна.

Керч
На схід Криму обрушилися сильні зливи, в результаті рясних опадів у вигляді дощу та підняття рівня води річки Мелек-Чесмі сталося підтоплення прибудинкових територій і 12 домоволодінь, а також міської лікарні в місті Керч.

Повідомляється, що в Керчі за ніч випало 82 мм опадів, це майже дві місячні норми. У центрі міста – метрова товща води.

У Керчі затопило вулиці, автомобілі під водою майже під самий дах. Частина міста, в тому числі лікарня знеструмлені, затопило більше десятка будинків. Крім того, понад 100 трансформаторних підстанцій були відключені в Криму через обриви і підтоплень.

Екстремальна негода торкнулася не тільки Керч і її райони. Від води постраждали Сімферополь і Білогірськ. Після зливи в Феодосії повалені три десятка дерев, пошкоджено газопровід, а деякі вулиці – знеструмлені.

Крім того, синоптики попередили сьогодні про сильні дощі на півострові.

Нагадаємо, цієї ночі в місті Дніпро сталася сильна злива, яка затопила вулиці.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...