“Шахтар” переміг “Динамо” у фіналі Кубка України

У Харкові на стадіоні “Металіст” відбувся 26-й за рахунком фінал Кубку України в якому донецький “Шахтар” зустрівся із київським “Динамо”, передає кореспондент УНН.

Вже у дебюті зустрічі один із гравців “біло-синіх” зіграв у своєму карному майданчику рукою, за що арбітр Костянтин Труханов призначив 11-метровий. Виконувати пенальті підійшов Марлос, котрий хотів перекинути Максима Коваля, але потрапив м’ячем у поперечину воріт. Загалом “гірники” більше контролювали м’яч, проте моментів не створили. Наприкінці 45-хвилинки Денис Гармаш точною передачею вивів Андрія Ярмоленка на побачення з П’ятовим — вінгер на швидкості пройшов кіпера, але не зумів потрапити у пусті ворота.

У другій половині команди не створили гольових моментів, а долю зустрічі вирішило індивідуальне майстерство Марлоса на 80 хвилині. Бразилець з флангу змістився у центр, обіграв опонента та влучно пробив метрів з 20-21, встановивши остаточний рахунок — 1:0.

Зауважимо, що “Шахтар” зрівнявся із “Динамо” за кількістю виграних Кубків України — по 11 трофеїв.Ку