У Києві розвалили 17 кіосків. Можливі сутички між комунальниками й підприємцями

У Києві в ніч на 22 серпня біля виходу зі станції метро Політехнічний інститут знесли 17 МАФів. Зараз комунальники збираються згрібати обломки бульдозерами й вантажити на самоскиди.

Про це Gazeta.ua розповів підприємець Нізамі Мамедов. Торгував біля КПІ молочними продуктами.

Власники торговельних точок стали рядком і не пропускають вантажну техніку. Кричать “Ганьба!”.

“О другій ночі комунальники і близько 30 поліцейських перекрили провулок Політехнічний. У момент знесення на території були два сторожі й одна продавчиня. Нам одразу подзвонили. Доки ми їхали, кіоски зрівняли із землею. Потім порізали їх зваркою й роз’їхались. Один мій колега намагався перешкодити комунальникам, перекрив дорогу автомобілем, то поліцейські монтировкою відкрили двері й випхали його. Автомобіль покотився і зіткнувся з вантажною технікою. То йому ще й порушення правил дорожного руху оформили”, – розповів Мамедов.

Деякі кіоски повністю розгромлені. Зранку підприємці збирали свій товар. Подекуди видно уцілілі морозильні камери, на дорозі валяються шматки ковбаси.

“Тут ніби був ракетний удар”, – додав Мамедов.

Підприємці стверджують, що дозвіл на розміщення МАФів мають, податки сплачують.

“Демонтували ті кіоски, які вже довгий час не могли знести через опір “мафовиків”, – написав у Facebook радник мера Дмитро Білоцерковець.

“Ці підприємці користувалися кришуванням у багатьох відомствах. Їх попереджали 7 разів. Востаннє – менше місяця тому. Ніхто не заважав їм добровільно прибрати цю “клоаку”, але ніхто не поспішав. Як зазвичай, мабуть, розраховували на свій “дах” у деяких відомствах. Ці МАФи ні копійки жодного разу не платили до міського бюджету. Я вже мовчу про “ліві” і небезпечні підключення світла. Кіоски закривали вхід до математичного ліцею №142″, – написав Білоцерковець.

Радник мера погоджується, що демонтаж був “жорсткий”.

“Але по-іншому і не вийшло б. Добровільно ніхто не хоче втрачати гроші з оренди”, – зауважив він.

На місці демонтованих кіосків міська влада обіцяє організувати сквер.

Сміття до кінця дня вивезуть, запевняють комунальні служби.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...