“Це й наша провина…”: Батько чоловіка, збитого Шуфричем, дав перший коментар

Збитий Нестором Шуфричем-молодшим Олексій Мельниченко перебуває у свідомості та намагається спілкуватись, передає Корупція.Інфо.

“На вигляд син слабкий. Говорити не може, бо підключений до систем. Але на запитання реагує адекватно, спілкується знаками. Лікарі, які ним опікуються, кажуть, що динаміка покращення стану позитивна”, – розповів Віктор.

Про аварію рідні дізнались через друзів Олексія в Інтернеті. Деякий час батьки не знали, що трапилось із хлопцем.

“Ми дізнались про подію пізно – десь за півдоби. Це й наша провина, звичайно, бо не взяли повних даних, де син перебуватиме, коли поїде до Києва. Через його друзів у Інтернеті знайшли його. Він тут перебував кілька днів з питань працевлаштування. Він закінчив аграрний університет за спеціальністю меліоратор, але в силу низки причин не став працювати за спеціальністю. Він хотів влаштуватись баристою, він вже працював за цією професією вдома”, – повідомив чоловік.

Мельниченки спілкуються зі стороною винуватця аварії. Після приїзду батька постраждалого проінформували про всі обставини події та лікування, а також запропонували перевезти Олексія до приватної клініки, на що чоловік погодився.

“Злоби немає, вони поводяться по-людськи. Ми не хочемо жодної помсти. Єдине, що хочемо, – це вирішити цю проблему. Проблему як для нас, постраждалої сторони, так і для сторони винуватих. Наше єдине бажання – це щоб Олексій одужав і став на ноги. З їхньої сторони робиться все можливе”, – запевнив Мельниченко.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...