Відповідай на 5 простих питань, і ми скажемо, який у тебе ріст

Скажи чесно, ти задоволений власним ростом або завжди мріяв бути хоч трішки вище?

2 – жінка

3 – не скажу

Ти часто чуєш зауваження про свій зріст?

1 – так, весь час

2 – ніхто уваги не звертає на мій зріст

3 – іноді

Що люди думають про твій вік?

1 – вважають мене старше

2 – мій зовнішній вигляд відповідає віку

3 – вважають мене молодше

Ти вище своєї матері?

1 – так, безумовно вище

2 – ми з мамою однакового зросту

3 – ні, я нижче матері

Ти б хотів змінити свій зріст?

1 – збавив би кілька сантиметрів

2 – мене влаштовує мій зріст

3 – так, хотів би бути трохи вище

Швидше підрахуй бали і порівняй результат! Ну як, збіглося?

Результат

5-8 балів

Наші оплески, ти – справжній велетень! Твій зріст явно вище 180 см. Ти дивишся на світ і людей навколо з такої ж висоти, як Жизель Бюндхен (180 см) і Кріс Хемсворт (190 см). Напевно люди часто згадують в жартах твій видатний зріст, але в більшості випадків це всього лише заздрість. Хоча сам ти збавив би кілька сантиметрів, щоб залучати менше уваги, правда?

9-13 балів

Вітаємо, твій зріст знаходиться в діапазоні 165-175 см. Всі панянки про таке і мріють! Тут і каблуки носи, і кросівки, завжди будеш на висоті. А ось представникам сильної статі все ж хочеться бути трохи вище, хоча більшість обивателів вважають такий зріст найбільш оптимальним. Такі імениті власники завидного зросту, як Дженніфер Лопес (167 см) і Том Круз (170 см), здається, не сумують.

14-15 балів

Ти нижче 164 см і явно цьому не радий. Хоча Мадонна (164 см) і Меган Фокс (163 см) і думати не думають, що це якась вада, а йдуть на своїх лічених сантиметрах з високо піднятою головою. Ти дивишся на оточуючих від низу до верху, а щоб дістати що-небудь з верхньої полиці тобі потрібно скористатися невеликою драбиною. Незручно, але що ж поробиш.

Зате в хованки грати ти був би мастак, і гноми з усіма улюбленої саги неодмінно взяли б тебе в похід за скарбами. Дівчатам такого зросту краще носити підбори, а ось хлопцям доведеться змиритися. Але не варто сумувати, ми впевнені, що ти все одно миліше і прекрасніше інших!

Дивно, але вчені з’ясували, що люди невисокого зросту (нижче 167 см) на 36% більше схильні до розвитку недоумства, ніж ті, чий зріст 177 см і вище. Високі люди менш схильні до розвитку серцево-судинних захворювань і, за статистикою, більш щасливі. Невисокий зріст, в свою чергу, захищає від онкологічних захворювань: кожні додаткові 10 см росту підвищують розвиток раку на 17% у жінок і на 5% у представників сильної статі.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...