Нас піддають хімічному геноциду! Продукти з інших країн не краще

Інтернет буквально переповнений статтями про те, що безліч вітчизняних продуктів небезпечні для нашого здоров’я

«Ну і що, — скажуть багато, — жити взагалі шкідливо». Але, дізнавшись про даних Всесвітньої організації охорони здоров’я, все ж варто задуматися про відмову від деяких продуктів, передає Ukr.Media.

Особливо гостро стоїть питання про вживання ковбас, шинок, а також солоного і копченого м’яса. ВООЗ відносить продукти з червоного і переробленого м’яса до класу канцерогенних.

Самі шкідливі продукти

Ковбаси сирого копчення

На жаль, нинішні виробники забули про технології копчення ковбас. Зараз продукти повинні дістатися до прилавків магазинів як можна швидше, тому для копчення м’яса використовують коптильні рідини, які нерідко містять формальдегіди.

Арахіс

Як часто ти бачив ядра арахісу, зіпсовані комахами? Правильно, ніколи! Вся справа в тому, що без імплантації гена петунії цей продукт не може зберігатися тривалий час. Саме тому комахи не їдять арахіс. І ти не вживай!

Червона ікра

Іноді так шкода, що Камчатський край з великою різноманітністю червоної риби так далеко від нас. Адже в первозданному вигляді ікра надзвичайно корисна. Але біда в тому, що термін зберігання цього продукту дуже малий.

Щоб продовжити його, виробники ікру солять, заморожують або додають в неї уротропін. У підсумку виходить формальдегід. Якщо на упаковці є напис слабосолона ікра, не вір—це отрута!

Льодяники

В радянські часи не було солодощів натуральніше, ніж звичайні льодяники. Діти десятками лопали солодкі барбариски і дюшески. Але зараз давати дітям льодяники у великій кількості — страшна помилка.

Справа в тому, що виробникам невигідно виготовляти натуральні цукерки. Адже можна отримати продукт набагато дешевше, додавши побільше сильних хімічних есенцій.

Шпроти

Жителі Прибалтики вже давно забули про справжній смак шпротів. Найчастіше цей продукт йде на експорт. Однак варто знати, що в ньому міститься канцерогенна речовина — бензпірен. Наша держава вводить заборону на шпроти, то скасовує його. Тому краще зовсім відмовитися від продукту із сумнівною репутацією.

Молочні продукти з тривалим терміном зберігання

Чи помічав ти, що магазинне молоко може зберігатися в холодильнику у відкритому вигляді тижнями? Краще відмовитися від вживання такого продукту. Фахівці стверджують, що молоко з терміном зберігання більше двох тижнів гарантовано містить антибіотики.

Кавуни

Складно повірити, що є ще такі наївні покупці, які думають, що кавун, куплений в середині січня, може бути вирощена без хімії. Варто пам’ятати про сезонність, щоб не стати черговою жертвою серйозного отруєння.

Куряче м’ясо

На жаль, на прилавках наших магазинів можна зустріти лише м’ясо бройлерів, яких дуже складно виростити без гормонів росту. Тому безсердечні виробники годують курчат великими порціями жіночих гормонів. Особливо небезпечно таке м’ясо для чоловіків.

Плавлений сир

Плавлені сирки просто обожнюють діти, а наївні батьки купують їм цей продукт в необмеженій кількості. І дуже даремно! Адже плавлені сирки — результат переробки зіпсованого твердого сиру та інших відходів сирного виробництва. Багато гастроентерологів наполягають на тому, що цей продукт зовсім не засвоюється нашим організмом.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...