Землю чекає новий апокаліпсис. Нібіру знищить нашу планету 23 вересня

Планета Х, по-іншому звана Нібіру, за твердженням деяких вчених, знаходиться на самому краю Сонячної системи, як раз за орбітою Нептуна, і поки її нам не видно.

За повідомленням Daily Express, прихильники теорії змови оголосили про прийдешнє світопреставлення, яке найближчим часом спровокує Нібіру, передає Ukr.Media.

Планета Х, по-іншому звана Нібіру, за твердженням деяких вчених, знаходиться на самому краю Сонячної системи, як раз за орбітою Нептуна, і поки її нам не видно. Але 23 вересня очікується, що вона виявиться зовсім поруч із Землею і влаштує справжній апокаліпсис. В ході жахливих подій буде знищена велика частина людства, залишаться лише ті, хто належить до так званої «еліти».

Теоретики уважно вивчили астрономічні знаки і провели аналіз біблійних текстів. Висновок, зроблений ними, вельми невтішний: кінець світу повинен настати саме в 2017 році. Християнський дослідник Боб Мзс оголосив про це, проаналізувавши Об’явлення 12:1, розшифровка якого звучить приблизно так: «У цей час «під ногами» сузір’я Діви з’явиться Місяць, саме сузір’я «одягнене» в Сонце, а планети перетнуться у Діви «в ногах».

23 вересня – день, коли буде зламана шоста печатка, і має відбутися глобальний землетрус. Про це, на думку Мзс, йдеться і в Одкровенні 12:6: «великий землетрус, коли Сонце стало чорним, а Місяць червоним».

Варто відзначити, що вчені регулярно передбачають якісь катаклізми, які повинні статися із-за планети Нібіру. Наприклад, на 14 лютого 2013 року вони вже робили прогноз наймасштабнішої катастрофи, коли полюса Землі повинні були перейти, а сама вона змінити нахил. В цей час на всій планеті прогнозувалися потужні цунамі і сильні землетруси. Зате на період з 1 липня 2014 року щодо «поведінки» Нібіру було дано досить оптимістичний прогноз: вона геть піде з нашої галактики, і більше не буде загрожувати Землі. Багато астрономи висловлюють думку, що NASA відомо про Нібіру, але вся інформація ретельно приховується, щоб уникнути паніки серед населення Землі.

Трагічні передбачення на 2013 рік були зроблені не тільки астрономами-аматорами, але і джерелами з NASA, ЦРУ і військової розвідки. За їх даними, при зміні полюсів через проходження Нібіру, повинне було загинути 2/3 населення. Більшу частину вижили чекали голод і смерть у найближчі півроку. Теоретики стверджували, що уряду США і Ватикану відома інформація в повному обсязі, але вони не збираються попереджати про це людство, у якого шансів хоч якось підготуватися просто не повинно бути.

Примітно, що Нібіру була відкрита ще в кінці 2010 року, з допомогою спостережень в інфрачервоному діапазоні через телескоп WISE. Дослідження космосу проводили американські астрофізики Джон Матіс і Даніель Уитмар. Вони припустили, що за орбітою Плутона ховається масивний об’єкт, навіть більше Юпітера, ще в 1999 році. Але до 2010 року доказів цьому припущенню не було отримано.

Стандартні оптичні телескопи не можуть зафіксувати Нібіру, по-перше, через велику відстань до неї, а по-друге, із-за його низької температури. Але інфракрасний діапазон дозволяє побачити загадкову планету, що наводить на думку про наявність ядерних процесів під її поверхнею, завдяки яким виробляється тепло.

Нібіру, як і Юпітер, є газовим гігантом, але перевищує його вагу в 500 разів. Місце розташування Планети Х, за припущеннями вчених – хмара Оорта, що складається з газу, крижаних брил і скам’янілих мінералів, які астрономи називають сміттям. В хмарі Оорта народжуються всі комети Сонячної системи, що колись мали правильну (круглу) орбіту, але з невідомої до деяких пір причини, зірвані зі своїх траєкторій і сдвинувшихся до Сонця. Пізніше з’ясувалося, що цей «зрив» стався із-за гравітаційної сили Планети Х, пропливає по своїй орбіті і захоплюючою виявляються на її шляху небесні тіла. У відповідності з законами механіки, космічні об’єкти зі значним прискоренням потім викидаються загадковою планетою в бік Сонця.

Деякі вчені стверджують, що Нібіру має досить витягнуту еліптичну орбіту, а через Сонячну систему вона проходить кожні 3600 років. Не виключено, що Планета Х являє собою коричневий карлик. Вона обертається навколо темної зірки під назвою Бурий карлик. У загальній складності навколо цієї зірки обертаються п’ять невеликих планет і одна, по розмірах рівна Землі, що зветься Батьківщина. Сьомий планетою як раз і є Нібіру. Висловлювалися також теорії про те, що Планета Х не придатна для життя і являє собою бойову станцію або навіть космічний корабель.

Нібіру звинувачують у появі поверхневих тріщин і кратерів на Місяці і планетах нашої галактики, а також зміну їх орбіти і нахилу осі. Вважається, що саме із-за неї зникла Атлантида, після чого почалися повені.

Наскільки варто довіряти прогнозами вчених і яка ймовірність того, що вони збудуться, кожен вирішує для себе сам. Наприклад, спостереження за Нібіру дозволяли деяким астрологам-любителям прогнозувати «черговий» кінець світу і на серпень поточного року. Висловлювалися думки, що після сонячного затемнення 21 серпня Земля опиниться в непроглядній темряві. На щастя, нічого подібного, як бачимо, не сталося. Подивимося, наскільки збудуться інші прогнози.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...