В Україні можуть побудувати 4 японські заводи

Японська компанія, яка виробляє автокомпоненти, можливо, побудує ще чотири заводи в Україні

0_124124_4e03d4a2_-1-xxl

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман після відкриття другої черги заводу електрообладнання та автозапчастин японської компанії.

Японська компанія має намір побудувати в Україні ще 4 заводи.

“Це прекрасний приклад реальних інвестицій в економіку України. Найближчим часом планується будівництво ще 4 заводів – а це тисячі нових робочих місць для українців”, – написав прем’єр у своєму Facebook.

Нагадаємо, перший завод японської компанії у Львівській області почав працювати в квітні поточного року, загальний обсяг інвестицій в перший етап становив 87 млн гривень.

Як повідомлялося, на першому етапі інвестиційного проекту, вартість якого оцінюється в 60 млн євро протягом трьох років, Fujikura почала виробництво кабельних мереж для автомобілів європейських автовиробників на існуючих площах в 12 тис. кв. м.

Fujikura заснована в 1885 році в Японії і поступово розрослася до міжнародної корпорації, що займається інноваційними технологіями. Оборот компанії перевищує 5 млрд євро на рік. Її представництва працюють в США, Сінгапурі, Малайзії, Великобританії, В’єтнамі та Індії. У штаті – більше 50 тис. працівників.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:
Загрузка...