Зірка “50 відтінків сірого” Дакота Джонсон розповіла про секс з Джеймі Дорнаном

У новому інтерв’ю для глянцевого журналу Interview Magazine Дакота Джонсон розповіла про інтимні подробиці зйомок другої частини “50 відтінків сірого”. Дакота каже, що вже втомилась від інтимних сцен: “Ну, ми з Джеймі, звісно, не займаємося сексом по-справжньому. Але імітувати цей самий секс доводиться по сім годин на день, і це, зізнатися чесно, жахливо мене дістало”.

dakota-post

Зараз робота над продовженням картини йде повним ходом, причому знімають відразу дві частини – “На п’ятдесят відтінків темніше” і “П’ятдесят відтінків свободи”. Перша з картин вийде в прокат вже в лютому наступного року. Ось тільки батько Дакоти Дон Джонсон його не побачить: чоловік навідріз відмовився дивитися фільми. “Ні, Господи, звичайно ні. І слава Богу”, – відповіла актриса на запитання журналістів, чи буде батько присутній в кінотеатрі на прем’єрі стрічки.

Дакота все ще сумнівається в своєму акторському таланті і не впевнена, що знайшла своє покликання: “Іноді я відчуваю, що поняття не маю, що роблю. Я не уявляю, якою буде моє життя в майбутньому. Так, мені дуже подобається зніматися в кіно, так що, швидше за все цим я і буду займатися надалі. Але іноді все це починає душити мене, мені раптом немов не вистачає повітря, і я перестаю розуміти, де я і що зі мною відбувається “.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...