Запорізький автозавод починає випускати нові моделі

Запорізький автомобільний завод не запускав головного конвеєру вже майже рік – восени 2015 року він склав велику партію автомобілів ZAZ Lanos, Sens, Forza і Vida, які дилери «УкрАВТО» реалізують ще й нині. Частину автомобілів навіть купила поліція.

foto_001

«Наразі на ЗАЗі не виробляють автомобілів для внутрішнього ринку, – повідомляє прес-служба УкрАВТО». – Водночас триває виробництво машинокомплектів для постачання партнерам з GM Egypt, а також здійснюється складання запчастин для внутрішнього ринку і для експорту».

Утім, продаж автомобілів триває, український ринок навіть демонструє ознаки зростання. Тому склади дилерів почали порожніти, і ЗАЗ незабаром знову запустить конвеєр.

Як стало відомо «Автоцентру», виробництво автомобілів на ЗАЗ буде відновлено в четвертому кварталі цього року. Найімовірніше, вироблятимуть ті самі моделі, що і раніше, – ZAZ Lanos, Sens, Forza і Vida.

Крім того, буде налагоджено виробництво ЗАЗ Віда Пікап з ГБО та причепом, який було показано на Столичному автошоу в травні 2016 року.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:
Загрузка...