Google записує кожен ваш рух, він стежить за вами, де б ви не були. Дивіться самі…

Виявляється, Google відстежує всі пересування власників смартфонів, відзначаючи їх червоною крапкою на карті, щоб було простіше визначити їх точне місцезнаходження.

01-e1475928198186

Не вірите? А пам’ятаєте епізод у фільмі «Особлива думка», де Том Круз ховається від поліції, але не може відірватися, тому що всюди наставлені сканери сітківки, які сповіщають центральну базу даних про його положення? Ось і тут те ж саме.

Ви навіть можете відстежити самого себе і переконатися, що ми вас не обманюємо. Просто зайдіть під тим же профілем, який використовуєте в своєму смартфоні. Система видасть вам відомості про всі місцях, які ви відвідали з початку місяця.

Не викликає сумніву той факт, що якими б не були ваші налаштування конфіденційності, все одно про вас збирають і зберігають ваші особисті дані. Але можна принаймні звести стеження до мінімуму, якщо слідувати декільком правилам. Нижче наводиться детальна інструкція, що вам потрібно зробити.

Як відключити відстеження і очистити історію?

Щоб перевірити, чи активована в ваш обліковий запис історія місцезнаходжень, відкрийте розділ історії в Картах Google і зайдіть у налаштування . Тут можна включити або відключити цю службу. Однак деактивація функції спостереження, не очищає вже накопичену історію. Якщо ви хочете очистити список місць, які Карти Google відстежили за останні 30 днів, поверніться до Історії місцезнаходжень. За замовчуванням там відображається історія за поточний день, так що на карті може нічого і не бути. Щоб побачити свою історію використовуйте меню календаря.

Вибравши відрізок часу, протягом якого Карти Google відстежували ваше місцезнаходження, ви побачите на мапі точки у відповідних місцях. Під календарем ви побачите опцію видалити історію за обраний період або видалити всю історію.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...