Розкрито секрет: експерти розповіли, чому принц Джордж весь час ходить в шортах

Королівська родина дуже часто виходить в світ всім сімейством. І ви не могли не помітити, що незалежно від пори року або приводу, на фотографіях принца Джорджа завжди присутня одна і та ж деталь, а саме … шорти!

prynts-dzhordzh-860x484

Малюк грає в них з дітьми, вітає перших осіб різних країн, з якими знайомляться його батьки … в загальному, він носить їх практично завжди. Але чому? Невже для трирічного спадкоємця британського трону не можна знайти джинси або, скажімо, штани? Відповідь на це питання читайте в коментарі експерта з етикету, повідомляє cosmo.ua.

Як виявилося, це давня королівська традиція, яку в Англії шанують досі: хлопчики з аристократичних сімей і знатних родів повинні ходити в шортах, штани вони переодягають вже в більш дорослому віці.

Експерт з етикету Вільям Хенсон каже: “Шорти, як елемент гардеробу хлопчика, до цього часу служать свого роду “маркером” його приналежності до вищого суспільства. Часи змінюються і штани, одягнені на хлопчика, вже прийнятні, проте, як і раніше, говорять про те, що він з середнього класу або провінції. Жоден поважаючий себе аристократ, не кажучи вже про королівську родину і Кейт Міддлтон, не захоче, щоб його вважали провінціалом. Тому принц Джордж завжди одягнений в шорти “.

джерело http://intermarium.com.ua/

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Загрузка...