Де совість? На Львівщині мати покинула своїх трьох дітей на місяць, щоб влаштувати особисте життя

Поліція розшукала матір, яка покинула трьох доньок, 34-річна жителька Новояворівська понад місяць тому повідомила родичам, що їде влаштовуватись на роботу у Львів.

Своїх дітей, дівчаток віком 5, 11 та 13 років, жінка залишила на сестру. Але після від’їзду матір перестала виходити на зв’язок. Додому жінка не повернулася, на телефонні дзвінки не відповідала. Врешті-решт сестра, яка має ще двоє своїх дітей, звернулася до поліції зі заявою про зникнення родички.

Відповідно до передбаченої процедури, правоохоронці навіть розпочали кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України (Навмиcне вбuвcтво), оскільки не було відомо, чи жінка жива.

Розшукали зниклу не у Львові, а в сусідньому районі. Там вона вже влаштувала своє особисте життя, забувши про дітей.

“Жінку доправили у Яворівський відділ поліції, — повідомила Іванна Курілець, інспектор Яворівського відділу поліції. — З матір’ю трьох дівчаток, якими вона не цікавилась понад місяць, працівники ювенальної превенції провели профілактичну бесіду та притягнули до адміністративної відповідальності за невиконання обов’язків щодо виховання дітей”.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...