Вона думала, що знайшла принца, але після побачення її знайшли мертвою… Любов по-турецьки

Що ж наших красунь так тягне за кордон? Чому їм не догодили краси нашої батьківщини, не ясно. Але кожен рік з нашими землячками що відбувається за кордоном.

19-річна Тетяна Чехранова вчилася на третьому курсі Павлоградського медичного коледжу, і мріяла стати медсестрою. Все було добре, до того часу, як вона раптово взяла академічну відпустку, вирішивши поїхати в Туреччину і працювати в казино.

Як повідомляє паблік Mash, Тетяна щодня пов’язувалася з рідними, і розповідала, як у неї все добре. Через місяць вона розповіла, що познайомилася з молодим чоловіком, 28-річним бізнесменом Ібрахімом Юлдисом. Пізніше між молодими людьми зав’язалися романтичні стосунки. Пара не розлучалася ні на хвилину, але Тетяна говорила, що батькам Ібрагіма не подобається його обраниця. Вони воліли б когось, однієї віри з ним.

18 листопада дівчина подзвонила мамі, і розповіла, що вони збираються в гори, і обіцяла зателефонувати на наступний день. Але дзвінка не було. Сусідка росіянки теж не знала де вона, і не могла до неї додзвонитися.

Наступного дня Тетяну знайшли мертвою в машині. Адвокат Ібрахіма пропонував батькові покійної дівчинки величезну суму грошей, і сказав що в горах стався нещасний випадок.

Батьки загиблої дівчинки впевнені, що ніякого нещасного випадку не було. Під час розтину було взято кілька органів, для проведення необхідних досліджень. Адвокат навіть запропонував написати заяву про те, що сім’я Тетяни не має претензій до Ібрагіма. Крім того, у свідоцтві, яке видали батькам, не зазначено місце смерті їхньої доньки і причина. Убиті горем батьки звернулися в слідчий комітет, і чекають результатів розтину.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...