Любов буває різною: дівчина погладшала до 220 кг заради свого хлопця (Фото)

У віці 18 років Кірсті Моунси з Кінгстон-апон-Халл важила 222 кілограми і практично була прив’язана до будинку.

Вона набрала вагу заради молодої людини, вдавала, що її влаштовує її фігура, але врешті-решт не витримала і вирішила схуднути.

Кірсті Моунси завжди була схильна до повноти. В 11 років вона важила майже 100 кілограмів, носила мішкуватий одяг і соромилася своєї фігури. Над нею знущалися в школі, вона була дуже сором’язлива. «Коли я їла, я відволікалася від свого нещастя і від знущань в школі».

У 18 років Кірсті познайомилася з 28-річним Алексом. Вона була схвильована, коли хлопець сказав, що любить повних дівчат. «Я подумала, що нарешті можу перестати боротися з вагою, адже з’явився чоловік, який любить мене такою, повною. Я відмовилася від дієт на користь їжі, щоб він був щасливий. Він був хорошим хлопцем, і ми полюбили один одного. Він давав мені впевненість у собі і показав, що я красива. За два роки я набрала більше ста кілограмів».

«Я їла до 10 000 калорій в день. Ми з Алексом жили на доставку їжі. У мене був пакет з чіпсами і печивом на сніданок, ціла курка на обід та страви з “Макдоналдса” на вечерю. Я могла з’їсти чотири подвійних чізбургера, дві порції картоплі фрі, два полуничних молочних коктейлю, безліч пончиків і щонайменше 20 літрів енергетика».

Алекс всіляко підтримував прагнення Кірсті залишатися пишною — наприклад, посприяв її участі в конкурсі краси Big Beautiful Woman (на той момент вона важила 170 кілограмів). «Інші дівчата були плюс-сайз, але не супер-плюс-сайз, як я. Вони пишалися своєю вагою, ну і я теж вдавала, що горда і хочу показати підліткам, що щастя не залежить від розмірів. Але насправді мене ображало ця увага. Наді мною знущалися, і це вдарило по моїй самооцінці. Люди говорили, що я товста і потворна, а один чоловік навіть сказав, що я повинна вбити себе. Це було жахливо».

У міру збільшення ваги здоров’я Кірсті погіршувався: у неї був підвищений тиск, вона не могла одягнутися і піднятися по сходах без сторонньої допомоги. «Я знову стала відчувати себе непотрібною, у мене з’явилися суїцидальні думки». Переломний момент стався, коли до Кірсті приїхала десятирічна сестра Коді. «Я не могла відвести її в парк і навіть просто пограти з нею. Я дуже переживала про те, який приклад я подаю».

Кірсті прийняла пропозицію своєї сім’ї хірургічно зменшити розмір шлунка. Лікарі попередили, що існує великий ризик, що дівчина не виживе після операції. «Я все одно помирала і вхопилася за шанс почати нове життя. Я вбивала себе їжею. Я думала, що Алекс буде розчарований, але він підтримував мене і сказав, що любить мене, а не мої розміри».

Операція пройшла успішно, Кірсті почала втрачати вагу. Коли вона схудла, Алекс пішов. «Алекс був моєю першою любов’ю, і я завжди буду ставитися до нього добре. Коли я втратила вагу, я знайшла справжню себе, і ми з ним стали різними людьми. Думаю, він хотів, щоб я залишилася повною, але це не те, чого я хотіла. Я не звинувачую його за те, що набрала вагу, це робила я сама».

Кірсті досі вважає себе плюс-сайз, але зараз вона здорова. І на неї звертають увагу чоловіки. «У мене є зайва шкіра, але я поки не буду від неї позбавлятися. Спочатку мені потрібно досягти мети». Зараз Кірсті важить 95 кілограмів і носить одяг 16-го розміру. Але її мета — 10-й розмір. «Я хочу навчитися на помилках минулого і допомагати іншим. Я допомагаю Коді харчуватися правильно, а також проводжу онлайн-консультації для дівчат, які хочуть схуднути».

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...