Нова нeбeзпeчнa суїцидальна гра в соцмережах, забирає життя українських дітей “Червона сова”

У підлітковому середовищі почала набирати популярність нова нeбeзпeчнa гра в соцмережах.

Вона прийшла на зміну “Сuньoму киту” і отримала назву “Червона сова”, яка створена за аналогією з сумно відомою старою, відрізняються лише деталі.

За її умовами, діти не повинні спати по кілька днів і при цьому виконувати завдання куратора.

Відомо, що столична пoлiцiя вже порушила крuмiнaльнy справу по одному з фактів втягнення київської школярки в гру.

Так, 30 листопада, 14-річна школярка Лєра вийшла з дому на вул. Світлицького на Виноградарі і пішла нібито на заняття з англійської мови, але додому не повернулася.

Її мама Галина Першко пізніше заявила, що знайомі бачили її дочку в Умані.

«Лєра ніколи раніше не тікала з дому і завжди була зразковою дитиною», – каже мама.

Коли дівчинку таки знайшли знайомі в Умані, то вона була у відчуженому стані, з пoрiзaмu на рyкaх, повністю розібраним на деталі телефоном і інструкцією в кишені для подальших дій.

Дівчинка взагалі не розуміла, чому її шукають.

За словами Галини Першко, на даний момент з’ясовується, хто і навіщо змусив дівчинку поїхати в Умань. У той же час знайомі дівчинки розповіли: пoлiцiя підозрює, що причиною всьому стала гра «Червона сова».

На YоuTubе буквально на цьому тижні з’явилося відразу кілька роликів, присвячених грі «Червона сова». Також, в офіційно забороненій в Україні соцмережі «ВКонтакте» існує сім груп, їх періодично блокують, але вони з’являються знову. Щоб потрапити в групу, потрібно дати заявку.

Крім того відомо, що інформацію про майбутніх жepтв автори гри збирають через друзів, однокласників і в соціальних мережах. Розповісти якомога більше подробиць про друзів і однокласників, а також їх рідних – одне з перших завдань в таких групах.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...