Втратила 9 років життя: Молода дівчина після коми не впізнала нареченого і дітей

Після пологів медики були змушені ввести дівчину в штучну кому, а коли вона прокинулася, вважала, ніби їй 13 років, передає Корупція.Інфо.

У молодої мами після пологів зупинилося серце на 68 хвилин. Медики були змушені ввести 22-річну дівчину в штучну кому, а коли вона прокинулася, не могла згадати нічого з останніх 9 років життя. Про це пише портал “Cetusnews”. Шеннон Еверетт перенесла вже чотири викидня і їй нарешті вдалося виносити і народити другу дитину. У комі матері довелося пробути два тижні. Прокинувшись, вона вважала, ніби їй 13 років.

Причиною зупинки серця дівчини стала амніотична рідина, яка потрапила в кровотік. Після коми Шеннон провела в лікарні ще 6 тижнів. Пам’ять до дівчини не повернулася, вона не впізнає свою кохану людину Іоана, не пам’ятає дитину і пологи.

Мати дівчини Нікола Еверетт розповіла: “У вересні ми відправили її в лікарню, чекаючи повернення додому з новою дитиною, але це схоже на те, що у нас є ще одна дитина, тому що Шеннон потребує великої турботи”.

Зараз сім’ї потрібні гроші на догляд за дочкою, Шеннон частково паралізована і змушена пересуватися на інвалідному візку. Живе дівчина у батьків, вони всіма силами намагаються відновити в пам’яті доньки нареченого і дітей.
“Вона продовжувала називати мене “матусею”, і коли ми запитали її, де вона жила, вона дала нам адресу будинку, в якому ми жили, коли їй було 13 років. Вона й гадки не мала, хто її наречений, і не вірила нам, коли ми сказали їй, що у неї двоє дітей. Схоже, вона забула все своє життя і подумала, що вона знову підліток”, – розповідає мати дівчини.

Зараз Шеннон знаходиться за півгодини їзди на автобусі від Іоана і їхніх дітей. “Травма мозку дійсно вплинула на її зір. На жаль, вона майже нічого не бачить. Вона бачить лише обриси фігур”, – розповідає мати Шеннон.

Зараз Шеннон проходить інтенсивну фізіотерапію, яка, на думку лікарів, допоможе їй навчитися всьому заново. Дівчина намагається навчитися сидіти, рухати руками і навіть самостійно пройти пару кроків, але більшу частину часу вона проводить в інвалідному візку і потребує постійної допомоги.

“Наша мета – знайти будинок ближче до нас для Іоана і дітей, щоб вони могли проводити якомога більше часу разом, так як в даний час вони знаходяться приблизно в півгодини їзди на автобусі. Ми так пишаємося Шеннон, вона далеко просунулася”, – розповідає Нікола.

“Коли вона була в реанімації, я сказала Іоану, що не буду думати про нього погано, якщо він залишить її, але він відповів мені, що такого варіанту немає. Він любить її і він знає, що хоче одружитися з нею, – додала мати Шеннон, – я обіцяв йому, що я змушу її пройти по проходу. Це буде нелегко, але я знаю, що вона зможе це зробити”.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...