“Почали бити, намагалися язик відрізати, ламали ребра, виривали ножем зуби”: дівчина розповіла про жахи полону, з якого її викупили

Колишня полонена терористів “ДНР”, нині проходить службу в медбатальйоні “Медекс” під позивним Еріка розповіла, як пережила ув’язнення в окупованому Донецьку.

Як поділилася дівчина в інтерв’ю для ОбозТВ, вона пішла воювати на стороні сил АТО в липні 2014 року, після того, як в результаті обстрілу бойовиків загинула її 4-річна дочка в Дебальцеве.

“24 липня її вбив снаряд, який потрапив в будинок. 28-го я вже пішла воювати. Як місцева жителька я допомагала військовим збирати інформацію”, – розповіла вона, уточнивши, що дочку виховувала сама.

Протягом року вона збирала дані про кількість терористів на позиціях, про розміщення техніки і наявності російських найманців в лавах “ДНР”.

“Потім я потрапила в полон, як раз коли переносила інформацію. Мене повинні були зустріти наші, але я натрапила на сепарів. У полоні просто йшов допит: де служиш, з ким служиш, хто командир, як потрапила, чому пішла воювати… Зрозуміло, що потрібні відповіді вони рідко отримували. Спочатку я взагалі над ними знущалася. Ну потім вже мене почали бити, намагалися язик відрізати, ламали ребра, виривали ножем зуби. Але сааме страшне було, коли навпроти мене садили нашого полоненого хлопця і починали його катувати … відрізати язик … і не тільки”, – розповіла Еріка.

За її словами, їй вдалося вибратися з полону завдяки бійцям “Правого сектора”, які викупили її за 10 тисяч доларів.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...