У США дівчина на першому побаченні влаштувала п’яний погром на 300 тисяч доларів

У штаті Техас дівчина, прийшовши на перше побачення в будинок до свого кавалера, заможного адвоката, не розрахувала з вживанням спиртного, і ні з того ні з сього вона почала буянити, зіпсувавши дорогі картини і скульптури.

Сам потерпілий, адвокат Ентоні Базбі розповів, що привів додому кілька гостей, в тому числі судову протоколістку Лінді Лу Лейман, якій він приділяв знаки уваги. За його словами, вона напилася і відмовилася йти. Він замовив для неї таксі, але жінка втекла і сховалася в будинку, передає Ukr.Media.

Коли адвокат знайшов її і викликав ще одну машину, Лейман початку бешкетувати. З криком «Не піду!” вона зірвала зі стіни кілька картин і облила їх червоним вином. Потім жінка кинула через всю кімнату дві скульптури.

Серед пошкоджених полотен – дві роботи класика поп-арту Енді Уорхола, вартість кожної з них оцінюється в 500 тисяч доларів. Розбиті скульптури коштували по 20 тисяч доларів. Сума завданих збитків склала 300 тисяч доларів, – на щастя, картини Уорхола вціліли, але потребують реставрації.

Я збираю твори мистецтва і не хочу, щоб їх ламали. Вона ще зняла зі стіни Ренуара і Моне. Але вони, на щастя, не постраждали, – сказав Базбі.

Після затримання Лейман звинуватили у вандалізмі. Її відпустили під заставу 30 тисяч доларів.

РЕКЛАМА:

Джерело.