Пара з Росії провела БДСМ-експеримент, який закінчився…

Молода пара з Орла вирішила урізноманітнити секс і провела БДСМ-експеримент. Після нього сестра дівчини знайшла останки її коханого в квартирі.

Закохана пара з Орла вирішила зайнятися БДСМ-іграми, які закінчилися дуже плачевно. Сестра 21-річної дівчини, прийшовши в квартиру, де відбувався експеримент, виявила в ній останки 24-річного чоловіка. На місце події виїхали співробітники правоохоронних органів, які запідозрили у вбивстві партнерку жертви. За даним фактом порушено кримінальну справу, триває слідство, передає Ukr.Media.

Трагедія сталася 11 лютого, практично напередодні Дня закоханих. Встановлено, що в результаті любовних ігор молодий чоловік помер, а його партнерка розчленувала його. Затримана розповіла, що хлопець помер під час любовних ігор, а для того, щоб позбутися трупа, дівчина розчленувала його і хотіла винести по частинах. Проведена судово-медична експертиза показала, що хлопець помер від задухи.

Правоохоронці з’ясували, що дівчина вже давно захопилася БДСМ, а також окультизмом. Сусіди розповіли, що пара часто практикувала проведення гучних оргій, від яких страждали всі мешканці під’їзду. Дівчина поміщена для проведення психіатричної експертизи в медичний заклад.

 

РЕКЛАМА:

Джерело.