“Від 1000 гривень”: студенти розповіли про корупцію в Богомольця (відео)

Студенти Національного медичного університету імені Богомольця розповіли, що викладачі навчального закладу просять за модуль мінімум тисячу гривень.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

“Мовчки заходили на іспит, малювали на дошці ціну і виходили. На цьому іспит закінчувався. 600 – трійка, 700 – четвірка, 800 – п’ятірка”, – розповів студент в червні 2013 року.

Рік по тому, студенти Богомольця проводили “свою революцію”. В результаті був звільнений тодішній ректор університету Віталій Москаленко. Студенти хотіли, щоб на його місце призначили професора Віктора Доценко. Ректором він в результаті не став.

“Все залежить від викладача. Намагаються то пальцями показати, грубо кажучи 300 гривень. Останнім часом почали писати на листочках. Двійка – це 200-300 гривень, модуль – від 1000 гривень до 3000, на деяких кафедрах є ціни в доларах – 300, 200 баксів”, – розповіла студентка про корупційну схему в Богомольця.

За її словами, не грошові підношення можуть не влаштувати викладачів.

“Деякі викладачі говорять: “Я, наприклад, люблю вино”. І ти відразу розумієш, що треба робити. Викладачка сказала: “Я дуже сильно люблю екзотичні фрукти”. Хлопці пішли, понакупили карамболі. Ти боїшся купувати найдешевше, бо тобі можуть сказати: “Що ти мені купив?!”. Іноді можна скинутися по 100 гривень і купити якусь пляшку викладачеві. А є таке, що ми можемо скинутися по 2000 гривень”, – резюмувала студентка.

Нагадаємо, в НМУ імені О.О.Богомольця студентка першого курсу з Туркменістану Муккадас Насирлаева стрибнула з моста після того, як їй відмовилися видати заяву, яка була необхідна дівчині для продовження посвідки на проживання в Україні.

Незабаром Мінохоронздоров’я усунуло ректора вузу Катерину Амосову через зрив державного іспиту. Також стало відомо про навчальні “досягнення” глави студентського парламенту іноземних студентів ВНЗ, який цинічно висловився про суїцид першокурсниці.

РЕКЛАМА:

Джерело.