Донбас можна звільнити за два тижні – Ярош

Екс-лідер “Правого сектора”, народний депутат Дмитро Ярош вважає, що українська армія може ефективно перемагати ворога на окупованому Донбасі, проте на війні будь-які розрахунки і плани можуть змінюватися в будь-який момент.

%d1%8f%d1%80%d0%be%d1%88-860x484

Про це Ярош розповів в інтерв’ю ONLINE.UA.

Відповідаючи на прохання прокоментувати твердження ряду експертів про те, що Донбас можна звільнити за два тижні, якщо військо піде в наступ, Ярош сказав: “Це розрахунок по маршу колон, я так розумію? Тобто, колона з пункту постійної дислокації висунеться, дійде до межі, відповідно, кордон закриє — і так далі”.

“Але на війні прогнозувати такі речі дуже важко. Звичайно, планування може бути. Але я вважаю, планування має бути багатошаровим. Повинен бути і план А, і план В, і план С — і так далі “, — додав народний депутат.

Він висловив згоду з ремаркою журналіста про те, що всі плани повинні коректуватися кожну секунду.

“Звичайно! Адже що таке будь-який бій? Кулемет заробив, піхота залягла, міномет не вистрілив в термін, не погасив вогневу точку — і весь план наступу відразу ж змінюється”, — сказав Ярош.

“Не все так просто. Тому потрібно різні варіанти опрацьовувати. Ми, наші добровільні підрозділи, постійно доводимо, протягом усієї війни, ворога бити можна. Ефективно можна бити. Можна бити, не несучи важкі втрати”, — додав Ярош.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:
Загрузка...