“Лікарі не будуть приїжджати на виклики …”: Супрун зізналася, що чекає пацієнтів, які не уклали декларацію з доктором

На брифінгу присвяченому деклараціям між лікарем і пацієнтом, Уляна Супрун дала пояснювальний коментар.

За словами в.о. міністра охорони здоров’я, багато хто заявляє про те, що лікарі не будуть приїжджати до пацієнтів. Як виявилося, це не так. Просто тепер лікар і пацієнт самі повинні домовлятися про візити додому.

“Зараз ходять чутки, що лікарі не будуть приїжджати на виклики. Це неправда. Що буде відбуватися: пацієнт дзвонить в свою амбулаторію, або до лікаря; лікар спілкуєтьсяз ним по телефону, і вони будуть вирішувати або лікар приїде до пацієнта або пацієнт до лікаря. Це неправда, що ми скасовуємо виїзди до пацієнтів, це тепер буде вирішуватися між пацієнтом і лікарем”, – сказала Супрун.

Супрун розповіла і про інший, дуже важливий момент. З’ясувалося, що якщо українці не укладуть договір з лікарем, вони зможуть звернутися до медиків за екстреною допомогою. Перехідний період, триватиме до 2019 року, після чого, декларації доведеться укладати в обов’язковому порядку.

“Ми закликаємо людей не зловживати цими роками, і рано чи пізно, коли ви будете готові визначитися, то визначайтеся, так як мати власного лікаря набагато краще, ніж ходити на разові консультації”

Супрун розповіла, що декларації можна заключити не тільки в лікарнях, але і в Інтернеті. Багато клінік надають можливість оформити цей документ в електронному вигляді.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...