Бейонсе і Джей Зі усиновлюють дитину

Бейонсе і Джей Зі задумалися про розширення родини і найближчим часом усиновлять дитину. Зазначається, що пара вже звернулася до приватного агентства з усиновлення.

beyonce_2

Залишається невідомим, це буде хлопчик чи дівчинка, але свого часу Джей Зі в інтерв’ю повідомляв, що дуже сильно мріє про сина. Можливо, пара прийме рішення усиновити малюка і подарувати спільній дочці – маленькій Блю – братика.

Чоловік співачки переконаний в тому, що максимальна різниця у віці у дітей не повинна бути досить великою, оскільки це не дозволить їм віддалитися один від одного, дорослішаючи. Всі документи будуть офіційно оформлені, коли співачка закінчить свій тур “Formation”.

Вони завжди хотіли, щоб в їхній родині було кілька дітей, і їм не хочеться, щоб між Блю Айві та її сестрою або братом була велика різниця в віці. Бейонсе подобається материнство, їй сподобалося бути вагітною, але повторити це не виходить, а годинник цокає, час іде – сказало джерело.

Нагадаємо, Бейонсе і Джей Зі зіграли весілля 2008 року, а через чотири роки на світ з’явилася їхня дочка Блю Айві. Вона росте дуже здібною і вже встигла проявити себе як творча особистість, вийшовши з мамою на сцену.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:
Загрузка...